How کارشناسی رنگ خودرو can Save You Time, Stress, and Money.

با مجله خودرو به روز باشید و درباره خودروها بیشتر بدانید.

یکی از مهم ترین و همچنان ساده ترین راه برای تشخیص رنگ خودرو عکسبرداری از ان است.

هر چند که این روش نیز ساده به نظر می رسد، اما نکاتی از قبیل زاویه عکس گرقتن و فاصله از خودرو در تشخیص رنگ خوردگی آن از اهمیت بالایی برخوردار است.

سمند صفر، اما رنگ شده

کارشناسی خودرو در قسمت ستون های خودرو و شاسی ها را بسیار جدی بگیرید.

کارشناسان واحد کارشناسی ماشین همراه مکانیک تجربه و دانش کافی در این زمینه را دارند و دوره‌های فنی لازم را با موفقیت گذرانده‌اند. همچنین این افراد از تجهیزات حرفه‌ای مثل دیاگ، ضخامت سنج دیجیتال و اتاق رنگ برای کارشناسی رنگ خودرو و وضعیت فنی آن استفاده می‌کنند.

این مورد توسط دستگاهی که نام برده شد بررسی شده و در صورتی که خودرو مجددا رنگ شده باشد به شما اعلام خواهد شد. (هزینه ترمیم و رفع آفتاب سوختگی ماشین و رنگ خودرو)

از کارشناس خیلی راضی بودم و کارشناس کاملا وقت گذاشتن و همه موارد رو چک کردن. قیمت‌گذاری هم کاملا منطقی بود و فروشنده هم قیمت رو در بازهٔ قیمتی که اعلام کردین، گذاشت.

مجله بیمه - مقالات بیمه بدنه - کارشناسی خودرو: راهنمای جامع کارشناسی تخصصی بخش‌های مختلف ماشین

در نحوه کارشناسی خودرو باید بخش‌های زیادی را درنظر داشت که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

تعویض قطعات بدنه خودرو در ایران مرسوم نیست اما درکشورهای خارجی امری مهم شناخته می‌شود. زیرا آن‌ها معتقدند سلامت و استحکام قطعات تازه تعویض، زیاد خواهد بود.

آدرس مراکز پرداخت خسارات بیمه شخص ثالث و بدنه (اردیبهشت ۱۴۰۳)

همچنین در تشخیص رنگ خودرو، اصالت خودرو که یکی از ویژگی های مهم ماشین است نیز مورد بررسی قرار میگیرد. هر قطعه از خودرو که رنگ می شود در تعیین قیمت خودرو و وضعیت خودرو ارتباط مستقیم دارد.

تشخیص رنگ خودرو را می‌توان از مهم ترین عواملی دانست که هیچ فرد ناشی نمی‌تواند ان را به به راحتی انجام دهد و حتما باید به این کار را به یک فرد کارشناسی رنگ خودرو متخصص سپرد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *